adnews
05 دی 1401 - 00:28

۷۵ درصد مصوبات سفرهای شهرستانی استاندار یزد محقق شد

یزد- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار یزد از تحقق ۷۵ درصدی مصوبات سفرهای استاندار به شهرستانهای استان یزد خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سید مسعود عظیمی در جلسه شورای اداری شهرستان بهاباد با اشاره به برنامه های سفر خود به این شهرستان همچنین بازدید از دو آموزشگاه خیری، بنیاد برکت، ورزشگاه علی آباد و حوزه علمیه بهاباد اظهار داشت: خوشبختانه این چند پروژه روند پیشرفت خوبی داشته اند و امیدواریم به زودی شاهد افتتاح این طرح‌ها باشیم.

وی با اشاره به بازدیدی که ازورزشگاه روستای علی آباد بخش مرکزی بهاباد انجام شد، افزود: این ورزشگاه توسط خیران آغاز شده و تاکنون ۶۰۰ میلیون تومان هزینه دربرداشته و امیدواریم از سوی سازمان برنامه و بودجه، اعتبار خوبی برای انجام عملیات اجرای سقف این ورزشگاه اختصاص یابد .

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار یزد با تاکید بر تلاش مضاعف و جهادی برای توسعه و آبادانی بهاباد و حل مشکلات این شهرستان، بیان کرد: تلاش‌های خوبی در یک سال گذشته برای توسعه بهاباد انجام شده و البته این به معنی رسیدن به وضع مطلوب نیست و نیاز به تمرکز و برنامه ریزی بیشتر برای رسیدن به چشم اندازهای توسعه ای و در شأن شهرستان بهاباد داریم.

معاون استاندار یزد با اشاره به اهمیت مدیریت جهادی مدنظر رهبر معظم انقلاب تأکید کرد: مردم‌داری و مردم محوری و سعه صدر و تکریم ارباب رجوع باید به شکل جدی مدنظر مدیران ادارات و کارکنان آنها قرار گیرد.

وی با اشاره به پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور و با بیان اینکه پیگیری مصوبات سفر ریاست جمهوری از اولویت‌های اساسی است که باید مورد توجه مدیران استان قرار گیرد، افزود: در این راستا ضروری است مدیران هم در جلسات مربوطه شخصاً حضور داشته باشند و هم به صورت میدانی پیگیری‌های لازم را انجام دهند.

گفتنی است؛ جلسه شورای اداری بهاباد با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار یزد، جمعی از مدیران کل استان، مدیران ادارات شهرستان بهاباد، فرماندار و بخشداران در فرمانداری بهاباد برگزار شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 934275